Velvet Storm

Novinky

Novinky...stařinky 2008

 

17.10.2008

We Introduce...

,,We Introduce..." je demo, které vzniklo vlastně teprve před chvílí.......
Vzniklo      09/2008 a za vznikem stál pan ,,OTYN" a jeho nahrávací studio DAVOS RECORDS-Vyškov. S jeho provedením jsme děsně spokojení a tímto vám chceme vyjádřit velké DÍKY     .
Samozřejmě naši kluci a děvče makali celý víkend, splaveni krůpějemi potu, aby se skrze We Introduce... dostali do vašich lymfatických uzlin, které zasáhnou celé vaše já    .Už je v oběhu, ale vy se k němu dostanete na koncertech a podobných akcích. Ty budou zveřejněny v rubrice KONCERTY, jen mějte se mnou trpělivost, páč cédéčka a růže přináší    . Přeji hezké počteníčko a zachovejte přízeň mě a našemu dílu, vaše velveťačka.
 

16.10.2008

Ahoj bombarďáci,                                   

těšíme se,tak se taky těšte! Tahle kapela vznikla 16.6.2007 v 18:27. Její součástí byly dvě kytary, jedna basička, jeden bubeníček. To ovšem bylo loni, teďkonc jedna kytara ubyla a píchli jsme k sobě zpjévačku    . A jelikož jsme úplný novorozeňata, potřebujeme pošťouchnout k prvním rotacím, aby jste pak za náma do klubů apod. chodili za maximálním řítícím se tornádem. Tak nás tady máte, ukázky jsou, co zlepšit  pište do diskuzí a my to samozřejmě se členy probereme, výsledek poznáte sami. Třeba se to nějak zakulatí,lidi zlatí  

Žádné komentáře